← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy z branży drogownictwa
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży drogownictwa aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Wymagania

Nr ref.: EM/KRK/2013

Miejsce pracy: cała Polska (główne miasta: Kraków, Warszawa, Szczecin)

Zadania:
- sprzedaż ekranów akustycznych oraz barier drogowych,
- pozyskiwanie nowych Klientów,
- zarządzanie Klientami,
- maksymalizacja sprzedaży u nowych i dotychczasowych Klientów,
- analiza umów i zleceń przesłanych przez Klientów,
- koordynowanie projektów,
- nadzorowanie płatności i faktur
- planowanie i organizowanie imprez marketingowych,

Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe inżynierskie,
- znajomość branży drogownictwa,
- min. 4-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku pracy,
- praktyczna znajomość programu Auto-Cad,
- rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- prawo jazdy kat. B,
- bardzo dobra znajomość angielskiego lub hiszpańskiego,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
- możliwość zdobycia cennych umiejętności,
- stabilne zatrudnienie,

Oferta dotyczy pracy stałej.

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-z-branzy-drogownictwa/krakow/8538112