← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 31/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter wentylacji z językiem angielskim
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Aktualnie dla norweskiego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko

MONTER WENTYLACJI z językiem angielskim

Wymagania

Wymagania:
• Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako monter wentylacji
• Wykształcenie kierunkowe, np. monter wentylacji
• Dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
• Legalne i stałe zatrudnienie zgodnie z standardami norweskiego prawa pracy.
• Norweska umowa o pracę według norweskiego kodeksu pracy
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o europejskie standardy, stawka: od 158 NOK brutto/h. Gwarantowana dniówka 1117,5 NOK brutto/h.
• Wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy w Norwegii
• Dodatki do gwarantowanych stawek, takie jak: dodatek za dojazd do miejsca pracy (Adecco jest jedną z nielicznych firm, która wypłaca tego typu dodatek), dodatek urlopowy w wysokości 12% rocznego dochodu
• Zasiłek rodzinny na każde dziecko poniżej 18ego roku życia – 970 NOK/mc
• Inne świadczenie wynikające z norweskiego kodeksu pracy
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegi
• Zakwaterowanie na terenie Norwegi już od 1800 NOK / 2 tygodnie
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres email

TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI – wrzesień 2013

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-wentylacji-z-jezykiem-angielskim/krakow/8555682