← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/03/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań - Norwegia
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

Montaż rusztowań na obiektach budowlanych.

Wymagania:

• Minimum 2- letnie udokumentowane doświadczenie jako monter rusztowań
• Norweski certyfikat na montaż rusztowań §46/§17
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie międzynarodowe

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
• Atrakcyjne wynagrodzenie, minimum 185 NOK/h (gwarancja godzin)
• Zwrot kosztów dojazdów do i z pracy
• Długoterminowe zlecenie
• Pomoc przy zakwaterowaniu, koszt zakwaterowania 4600 NOK brutto miesięcznie
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
• Możliwość skorzystania z feriepenger - 12%
• Możliwość kształcenia języka i awansu

APLIKACJE:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. polskim i/lub angielskim przy użyciu przycisku "APLIKUJ"

Numer referencyjny: MR/Nor/10.16

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-rusztowan-norwegia/norwegia/14146185