← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 09/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Rusztowań - Norwegia
Miejsce pracy: Norwegia / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy:
Oslo, Stavanger, Bergen

Wymagania

Opis stanowiska:
Monter rusztowań fasadowych na różnych budowach

Wymagamy:

• Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia, jako monter rusztowań

• Norweski certyfikat na montaż rusztowań §46

• Doświadczenie w montażu rusztowań fasadowych, budowlanych.

• Mile widziane wykształcenie budowlane lub techniczne

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Gotowość i motywacja do pracy w wymiarze 7,5h dziennie/od pn-pt

• Dyspozycyjność do stałego pobytu na terenie Norwegii

Oferujemy:

Przed wyjazdem w Polsce:

• W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu

• Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego

• Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:

• Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami, minimum 158,40 NOK brutto/h. Stawka docelowa zależna od projektu.

• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy

• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii

• Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).

• W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych i.t.p

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email biura Adecco w Lublinie

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-rusztowan-norwegia/norwegia/8565392