← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/03/2014

Stanowisko: Inżynier/Technik Mechanik z dobrą znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie montażu systemów transportu technologicznego i obiektów przemysłowych w związku z jej intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Miejsce pracy: budowy zlokalizowane za granicą, głównie w Niemczech

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w zarządzaniu procesem montażu na miejscu u klienta

  • Prowadzenie uzgodnień z klientem dotyczących zakresu prac

  • Bieżący monitoring jakości i zakresu wykonanych robót na budowie

  • Raportowanie na potrzeby pracodawcy i inwestora

Wymagnia:

  • Wykształcenie techniczne (preferowana specjalność mechaniczna)

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Gotowość do częstych wyjazdów na miejsce montażu w kraju i za granicą

  • Umiejętność komunikacji i współpracy wewnątrz organizacji jak i z klientami

  • Samodzielność w działaniu i inicjatywa

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Dla osób rozpoczynających karierę zawodową – szansę zdobycia doświadczenia zawodowego a dla osób z doświadczeniem szansę rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach inwestycyjnych,

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Otrzymane aplikacje zostaną przekazane bezpośrednio do naszego Klienta, który będzie kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inzynier-technik-mechanik-z-dobra-znajomoscia-jezyka-niemieckiego/rzeszow/9348202