← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/09/2013

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta - firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie montażu systemów transportu technologicznego i obiektów przemysłowych w związku z jej intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inżynier/Technik Mechanik
z dobrą znajomością języka niemieckiego

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier/Technik Mechanik
Nr ref.: I/T/M09/2013
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Aktywny udział w zarządzaniu procesem montażu na miejscu u klienta
Prowadzenie uzgodnień z klientem dotyczących zakresu prac
Bieżący monitoring jakości i zakresu wykonanych robót na budowie
Raportowanie na potrzeby pracodawcy i inwestora

Wymagania

Wykształcenie techniczne (preferowana specjalność mechaniczna)
Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Gotowość do częstych wyjazdów na miejsce montażu w kraju i za granicą
Umiejętność komunikacji i współpracy wewnątrz organizacji jak i z klientami
Samodzielność w działaniu i inicjatywa
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Dla osób rozpoczynających karierę zawodową – szansę zdobycia doświadczenia zawodowego a dla osób z doświadczeniem szansę rozwoju w międzynarodowym środowisku
Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach inwestycyjnych,
Atrakcyjne warunki wynagradzania

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres:
rzeszow@adecco.com

W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.
Na aplikację oczekujemy do 13.10.2013.

Otrzymane aplikacje zostaną przekazane bezpośrednio do naszego Klienta, który będzie kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.
Kopernika
35-069 Rzeszów
Email: rzeszow@adecco.com