← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 02/09/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor ds. Spawalnictwa
Miejsce pracy: ŚWinoujśCie / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – światowego lidera branży petrochemicznej – aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Wymagania

Nr ref.: IDS/11/2012

Miejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

• kontrolowanie parametrów i materiałów spawalniczych podczas instalacji i działalności budowlanej

• nadzorowanie prac spawalniczych

• sprawowanie kontroli nad rurociągami

• dbanie, aby instalowane rury i wyposażenia były zgodne z właściwą specyfikacją oraz aby materiał był zgodny z określonymi wymogami materiałowymi

• kontrola obszaru badań nieniszczących (Non Destructive Test - NDT)

• badanie wyglądu wizualnego bieżących pracy i skuteczne nadzorowanie procedur naprawczych

Wymagania:

• Międzynarodowy Dyplom Inżyniera Spawalnictwa IWI

• minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• mile widziane doświadczenie w dziale jakości

• znajomość technik spawania i stosowania inspekcji pomiarowej/testowania sprzętu spawalniczego

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego, jako warunek konieczny

• wysoka motywacja do pracy

• zdolności interpersonalne

• zaangażowanie, inicjatywa, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• pracę w prestiżowym, międzynarodowym koncernie

• umowę o pracę tymczasową

• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i języku angielskim oraz list motywacyjny.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inspektor-ds-spawalnictwa/swinoujscie/7975512