← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 14/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk mieszkaniowy - Norwegia
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego klienta rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Nr ref.: EL.Bud /NOR/03_13

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:

·         Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach budowlanych

·         Samodzielna praca z rysunkiem technicznych

Wymagamy:

·         Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka (wyłącznie zawodowe: elektryk, elektromonter lub techniczne: technik elektryk)

·         Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia  jako elektryk budowlany

·         Aktualne uprawnienia SEP (Mile widzialne norweskie uprawnienia DSB)

·         Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

·         Pozytywne referencje od byłych pracodawców

·         Gotowość do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP na południu Polski

Oferujemy:

Przed wyjazdem w Polsce:

·         W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu

·         Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego

·         Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

·         Bezpłatny kurs języka norweskiego oraz specjalistyczny dla elektryków, który odbywa się na południu Polski. W trakcie kursu zapewnione jest bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie.

W Norwegii:

·         Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

·         Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami. Stawka OD 155,63 NOK brutto / h (bez DSB), OD 180,28 NOK brutto / h (z DSB)

·         Możliwość długoterminowej współpracy

·         Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy

·         Pomoc ze striony w znalezieniu zakwaterowania w Norwegii od początku zatrudnienia, koszt ok. 2000 NOK / 2 tygodnie

·         Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).

·       W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email biura Adecco AIR w Kielcach.

TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: Marzec 2013

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektryk-mieszkaniowy-norwegia/norwegia/8489762