← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Blacharz warsztatowy - Norwegia
Miejsce pracy: Os, Bergen / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego klienta rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Nr ref.: BL/NOR/04_2013

Miejsce pracy: okolice Bergen / Norwegia

Opis stanowiska: Praca jako blacharz warsztatowy przy prefabrykacji

Wymagamy:

·    Wykształcenie zawodowe lub techniczne jako blacharz

·    min. 5 lat udokumentowanego  doświadczenia w zawodzie blacharz warsztatowy

·    Dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego

·    Umiejętność prefabrykowania kształtek i kapturów przemysłowych

·    Obsługa mechanicznych maszyn blacharskich

·    Gotowość do przejścia części interview w języku angielskim

·    Chęć i motywacja do długoterminowej współpracy i osiedlenia się na terenie Norwegii

·    Dyspozycyjność do udziału w testach praktycznych

·    Możliwość rozpoczęcia pracy w czerwcu 2013

Oferujemy:

Przed wyjazdem w Polsce:

·         W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu

·         Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego

·         Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:

·         Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

·        Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami: 165 NOK brutto/h

·         Możliwość długoterminowej współpracy

·         Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy

·         Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Norwegii w atrakcyjnej cenie

·         Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).

·         W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email biura Adecco w Kielcach.

Termin przesyłania aplikacji: Kwiecień - Maj 2013

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/blacharz-warsztatowy-norwegia/os-bergen/8606222