← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland / Oferta z dnia: 28/11/2014

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Controllingu- Finlandia
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego fińskiego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Controllingu

Numer referencyjny: CC/fin/11/14
Lokalizacja: Finlandia

Praca na obiekcie elektrowni budowie Olkiluoto 3
Zadania:
• Analizowanie, monitorowanie i optymalizowanie kosztów produkcyjnych
• Współpraca z Managerem Controllingu
• Przygotowanie miesięcznych oraz okresowych raportów i rozliczeń
• Przygotowanie rocznego budżetu
• Wspieranie procesów kontroli kosztów SAP
• Optymalizacja procesów i działań, identyfikacja problemów,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii – Kontroling lub Rachunkowość;
• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• Umiejętność pracy pod presją czasu w międzynarodowym środowisku
• Znajomości oprogramowania MS Office (z zawansowanym wykorzystaniem programu Excel) oraz systemu SAP
• Biegła znajomość języka angielskiego,
• Mile widziana znajomość j. francuskiego lub niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju w obszarze controlling w międzynarodowej firmie
• Konkurencyjne wynagrodzenia oraz program benefitów
• Roczny kontrakt w oparciu o umowę o pracę zgodną z fińskim kodeksem pracy
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Pomoc w dokonaniu formalności administracyjnych na terenie Finlandii

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco na adres e-mail:
barbara.stasiak@adecco.com

Termin składania aplikacji: Grudzień 2014
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Dane firmowe

Adecco Poland
Kołłątaja
45-064 Opole
Email: barbara.stasiak@adecco.com