← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland / Oferta z dnia: 29/04/2015

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant kanalizacji i systemów ściekowych
Nr ref.: Pks/Kat/4.15
Miejsce pracy: Katar / zagranica / Inne / Zagranica
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Praca przy realizacji prestiżowych projektów rządowych na terenie Kataru. Oferta pracy jest skierowana do kandydatów posiadających doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem, zarzadzaniem projektami systemów kanalizacyjnych i ściekowych.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe (inżynierskie i/lub magisterskie)
• Min. 9 lat świeżego, udokumentowanego doświadczenia na stanowiskach związanych z projektowaniem systemów kanalizacyjnych i ściekowych
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Gotowość do dłuższego pobytu na terenie Kataru

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu zawodowego.
• Mieszkanie zorganizowane przez pracodawcę lub dodatek mieszkaniowy
• Możliwość sprowadzenia rodziny na czas kontraktu
• Zatrudnienie w ramach rocznych odnawianych kontraktów przez rządową agencję Ashghal Public Works Authority. Możliwość długofalowej współpracy.
• Bilety samolotowe dla pracownika i jego rodziny
• 45 dni urlopowych w ciągu roku
• Praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowych, rządowych inwestycji na terenie Kataru.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV w j. angielskim wraz z podaniem nr ref Pks/Kat/4.15 na adres e-mail:
barbara.stasiak@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Dane firmowe

Adecco Poland
Kołłątaja
45-064 Opole
Email: barbara.stasiak@adecco.com