← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland / Oferta z dnia: 19/02/2014

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferowana praca

Stanowisko: ELEKTRYK / MONTER SYGNALIZACJI KOLEJOWEJ
Nr ref.: MSK/Bel/14
Miejsce pracy: Antwerpia / zagranica / Belgia
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego belgijskiego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko
ELEKTRYK / MONTER SYGNALIZACJI KOLEJOWEJ
Branża kolejowa

Wymagania

•Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku,
doświadczenie z podłączeniem kabli, skrzynek, tablice rozdzielcze – kable energetyczne, sygnalizacyjne i telefoniczne.
•Mile widziane doświadczenie na kolei
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego mile widziana
•Gotowość i motywacja do udziału w bezpłatnym, 2 miesięcznym kursie języka niderlandzkiego na terenie Polski (Katowice)
•Chęć wyjazdu na dłużej, nawet na stałe.
•Możliwość zabrania własnego samochodu

Oferujemy

•Stawka 12,9 E brutto / 1h + dodatki za pracę w weekend oraz na zmianie nocnej
•Kupony na posiłek po przepracowaniu 6 miesięcy
•Bezpłatny 2 miesięczny kurs języka niderlandzkiego w Polsce (Katowice), rozpoczęcie kursu MARZEC 2014
•Ubranie robocze
•Intencja długiego zatrudnienia

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV na adres:
barbara.stasiak@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Dane firmowe

Adecco Poland
Kołłątaja
45-064 Opole
Email: barbara.stasiak@adecco.com