← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland / Oferta z dnia: 22/01/2014

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK w dziale utrzymania ruchu- Belgia
Nr ref.: EM/BEL/14
Miejsce pracy: Wetteren / zagranica / Belgia
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

• Praca przy maszynach do produkcji opakowań tekturowych (branża spożywcza)
• Obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn,
• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,
• Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe
• Min.3-4 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia na stanowisku elektromechanika, elektryka utrzymania ruchu
• Doświadczenie w branży
• Doświadczenie z maszynami tnącymi BOBST i klejącymi JAGENEBRG mile widziane
• Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów PLC Siemens S5 i S7
• Znajomość angielskiego
• Referencje od byłych pracodawców, mile widziane doświadczenie za granicą
• Możliwość zabrania samochodu, chęć osiedlenia się na ternie Belgii

Oferujemy

• Stawka: 13,50 E brutto / 1h + dodatki zmianowe
• Kupony na posiłek: 1,09 E / dziennie
• 37 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku
• Praca 2 zmianowa
• Intencja tylko długiego zatrudnienia

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego na adres: barbara.stasiak@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Dane firmowe

Adecco Poland
Kołłątaja
45-064 Opole
Email: barbara.stasiak@adecco.com