← Wstecz | Drukuj

adecco / Oferta z dnia: 23/08/2013

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz 136
Miejsce pracy: zagranica / Finlandia
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy dla naszego fińskiego klienta kandydatów na stanowisko:

Spawacz 136
Nr ref.: Sp136Fin/8.2013
Miejsce pracy: Finlandia / Rusko lub Turku
Opis stanowiska:
Praca jako spawacz blach metodą 136. Spawanie struktur platform blokowych.

Wymagania

Wymagamy:

• Min. 2 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako spawacz
• Aktualny certyfikat na met. 136 (EN287-1 136 P BW 1,3 Rt15 PE bs)
• Doświadczenie w spawaniu blachy o grubości 20mm-100mm
• Praktyczna umiejętność żłobienia elektrodą
• Znajomość rysunku technicznego umożliwiająca samodzielną pracę
• Gotowość do udziału w testach praktycznych potwierdzających posiadane umiejętności w Kołobrzegu ( test odbędzie się miedzy 26 a 30 Sierpnia 2013)
• Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w 2ego lub 9ego Września 2013
• Preferowana znajomość języka angielskiego
• Mile widziany własny samochód na wyjazd

Oferujemy

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o fiński kodeks pracy
• Praca w systemie rotacyjnym ( 6 tyg pracy/3 tyg wolnego)
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z fińskimi standardami
• Możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej w cenie 125 euro/mc
• Przewidywany czas trwania kontraktu: 4 mc z możliwością przedłużenia
• Bezpłatne ubrania robocze
• Zapewniona opieka lekarska

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email : air.krakow@adecco.com
TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI –- Sierpień 2013
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Dane firmowe

adecco
ul.Lubicz
31- 034 Kraków
Email: aleksandra.guga@adecco.pl