← Wstecz | Drukuj

adecco / Oferta z dnia: 21/05/2013

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Oferowana praca

Stanowisko: Piekarz
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Norwegia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Piekarz

Nr ref.: P/NOR/05.2012

Miejsce pracy: Norwegia

Wymagania

• wykształcenie w zawodzie piekarz jako warunek konieczny
• min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku piekarz
• mile widziane doświadczenie z dużych zakładów
• dobra znajomość angielskiego jako warunek konieczny

Oferujemy

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na norweskich warunkach w Adecco Norge AS
• zatrudnienie na stale z 3 miesięczna gwarancją zlecenia (ze stawka gwarantowaną)
• stawka od 152 nok /godz. brutto
• możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej Adecco (ok. 2500 NOK co 2 tyg.)
• praca w godzinach nadliczbowych w przypadku zapotrzebowania – płatne wg norweskiego prawa pracy
• Opieka konsultanta i pomoc z pierwszymi formalnościami

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego (Nr Ref.: P/NOR/05.2013) na adres:
aleksandra.guga@adecco.pl

Informacja dotyczy oferty pracy za granicą. Agencja zatrudniania nr 364.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Dane firmowe

adecco
ul.Lubicz
31- 034 Kraków
Email: a.air2@adecco.pl