← Wstecz | Drukuj

adecco / Oferta z dnia: 21/02/2014

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).

Oferowana praca

Stanowisko: Operator automatu do malowania proszkowego
Miejsce pracy: Finlandia / małopolskie / Finlandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy dla naszego fińskiego klienta kandydatów na stanowisko:

Operator automatu do malowania proszkowego

Nr ref.: Fin/Al/Pias-monst
Miejsce pracy: Finlandia / Luoma-aho

Do twoich obowiązków będzie należała praca przy centrum pokrywania proszkowego

Wymagania

Oczekujemy:

• Dotychczasowe doświadczenie w malowaniu proszkowym
• Umiejętność obsługi automatów do proszkowania
• Znajomość wytycznych dotyczących kontroli jakości
• Zrozumienie i efektywne wykorzystanie procesu produkcji
• Odpowiedzialność, pracowitość i zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji
• Wiedza z zakresu produkcji profili aluminiowych jest dodatkowym atutem
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o fiński kodeks pracy
• Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji plus liczne dodatki
• Przewidywany wzrost wynagrodzenie po okresie próbnym
• Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania przez pierwsze 4 miesiące pracy
• Przewidywany czas trwania kontraktu: praca stała
• Bezpłatne ubrania robocze
• Zapewniona opieka lekarska

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do najbliższego biura Adecco:

aleksandra.guga@adecco.com
TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI –- 12 Marzec 2014
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Dane firmowe

adecco
ul.Lubicz
31- 034 Kraków
Email: aleksandra.guga@adecco.pl