← Wstecz | Drukuj

adecco / Oferta z dnia: 10/05/2013

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób.

Oferowana praca

Stanowisko: Cukiernik
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Norwegia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy dla naszego norweskiego klienta kandydatów na stanowisko:
Cukiernik z językiem angielskim

Nr ref.: CONF/NOK

Miejsce pracy: Norwegia

Wymagania

Nasze wymagania:
• Wykształcenie w zawodzie cukiernika
• min. 3 lata doświadczenia od 2008
• Doświadczenie z wypiekaniem chleba i ciast
• mile widziane doświadczenie z cukierni z wypiekami domowej roboty (od podstaw)
• angielski w stopniu dobrym – warunek konieczny

Oferujemy

Oferujemy:
• Początek pracy od zaraz
• Legalne i stałe zatrudnienie zgodnie ze standardami Norweskiego prawa pracy
• Mieszkanie – zapewniamy pokój w cenie 5000 NOK/ miesiąc
• Zapewniamy ubranie robocze stawka od 152,38 nok /godz. brutto

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: aleksandra.guga@adecco.pl
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Dane firmowe

adecco
ul.Lubicz
31- 034 Kraków
Email: aleksandra.guga@adecco.pl