← Wstecz | Drukuj

ABC Work Sp. z o.o, Sp. k / Oferta z dnia: 01/03/2018

O firmie

Dlaczego ABC Work:

- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912

- Jesteśmy już 5 lat na rynku

- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami

- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Stanowisko: OPERATOR DŹWIGU (sterowanego od dołu) Liebherr -AUSTRIA
Miejsce pracy: CałA Polska / lubelskie / Austria
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

ABC Work - Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku OPERATOR DŹWIGU. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Odwiedź naszą stronę www.abcwork.eu. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)

- Austriacka umowa o pracę

- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

- Zakwaterowanie

- Stałą opiekę polskiego koordynatora

- Pomoc w organizacji wyjazdu

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe mile widziane

- Doświadczenie na stanowisku

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Zapraszamy na Naszą stronę www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Oferujemy

Forma kontaktu

info@abcwork.eu

Dane firmowe

ABC Work Sp. z o.o, Sp. k
Terebelska, 67a
21-500 Biała Podlaska
Email: info@abcwork.eu