← Wstecz | Drukuj

ABC Work Sp. z o.o, Sp. k / Oferta z dnia: 17/08/2023

O firmie

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako kierowca C+E.

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się! - Tobie również postaramy się pomóc.

Stanowisko: MIĘDZYNARODOWY KIEROWCA C+E – BELGIA - PODSTAWY ANGIELSKIEGO
Miejsce pracy: Veurne / zagranica / Belgia
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Trasa po Beneluksie i północnej Francji od poniedziałku do piątku,
Przewóz granulatów, proszków lub odpadów z ubojni,
Załadunek oraz rozładunek ciężarówki.

Wymagania

Doświadczenie w zawodzie,,
Prawo jazdy kat. C+E, kod 95, karta kierowcy,
Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Wynagrodzenie 14,33€ brutto/h+ 1,68€ dodatku ARAB,
Dodatek 44€ za każdą noc w ciężarówce,
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
Składki zdrowotne,
Zagraniczna umowa,
Dobre warunki pracy,
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
Indywidualne podejście do kandydata.

Forma kontaktu

Wyślij CV na adres info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444

Dane firmowe

ABC Work Sp. z o.o, Sp. k
Terebelska, 67a
21-500 Biała Podlaska
Email: info@abcwork.eu