← Wstecz | Drukuj

ABC Work Sp. z o.o, Sp. k / Oferta z dnia: 08/04/2019

O firmie

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy już 5 lat na rynku
- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Oferowana praca

Stanowisko: MECHANIK CIĘZARÓWEK
Miejsce pracy: lubelskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: mechanik ciężarówek

Wymagania

- Język niemiecki w stopniu komunikatywnym
- Własne auto
- Doświadczenie na stanowisku

Oferujemy

- Wynagrodzenie zaczynające się od 2400 euro netto
- Niemiecką umowę o pracę
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Forma kontaktu

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu
Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym."

Dane firmowe

ABC Work Sp. z o.o, Sp. k
Terebelska, 67a
21-500 Biała Podlaska
Email: info@abcwork.eu