ZUH "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik / Oferta z dnia: 03/12/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Wycena prac wyburzeniowych oraz robót ziemnych,

  • Analiza zapytań ofertowych oraz rynku branżowego pod kątem planowanych inwestycji,

  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,

  • Sporządzanie kalkulacji pod zapytania ofertowe,

  • Wyszukiwanie firm podwykonawczych oraz przygotowywanie materiałów do realizacji,

  • Administrowanie dokumentacji projektowej,

  • Kontakt z klientem w celu doprecyzowania oferty,

  • Współpraca z Kierownikami Budów, Inżynierami i Koordynatorem projektu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane (m.in. inż)

  • Znajomość programów Norma, CAD, Pakietu MS Office;

  • Znajomość rysunku technicznego, biegłe czytanie i analiza dokumentacji projektowej

  • Umiejętność wyceny robót

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, odpowiedzialność;

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji.

  • Ubezpieczenie medyczne.

  • Realizację zadań we współpracy z energicznym i doświadczonym zespołem.

Dane firmowe

ZUH "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik