ZUH "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik / Oferta z dnia: 03/12/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót wyburzeniowych i ziemnych
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Kierowanie i koordynowanie prac na budowie w zakresie robót wyburzeniowych i ziemnych,

  • Kontrola jakości i harmonogramu realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,

  • Planowanie oraz weryfikacja wykonanej realizacji

  • Koordynowanie i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z cyklicznym rozliczaniem terminowości i jakości przydzielonych do wykonania prac,

  • Ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami,

  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,

  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,

  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z umową oraz wewnętrznymi procedurami,

  • Analiza dokumentacji technicznej oraz sporządzanie przedmiarów oraz obmiarów prac,

  • Rozliczanie ilościowe oraz wartościowe prac podwykonawców na podstawie umów podwykonawczych oraz przedkładanie do zatwierdzenia przygotowanych rozliczeń kierownictwu budowy,

  • Nadzór nad kompletacją dokumentacji powykonawczej, certyfikatów i deklaracji niezbędnych do odbiorów robót,

  • Dokonywanie odbiorów robót,

  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie,

  • Organizacja /przeprowadzanie instruktarzy BHP / Oś pracownikom / podwykonawcom,

  • Udział w naradach koordynacyjnych,

  • Udział w naradach z podwykonawcami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane – posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • Znajomość rysunku technicznego, biegłe czytanie i analiza dokumentacji projektowej,

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót,

  • Znajomość programów CAD, Pakiet MS Office,

  • Umiejętność harmonogramowania,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podwładnych,

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i komunikacyjne,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów,

  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Realizację zadań we współpracy z energicznym i doświadczonym zespołem,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, samozatrudnienie lub umowa o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji,

  • Ubezpieczenie medyczne.

  • Samochód firmowy

Dane firmowe

ZUH "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik