← Wstecz | Drukuj

ZUE S.A. / Oferta z dnia: 26/09/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. kosztorysowania (branża torowa)
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • analizę dokumentacji projektowej lub opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót wynikających z inwentaryzacji i wymogów Zamawiającego w zakresie torowym,

  • ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych,

  • rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców,

  • dokonywanie wyboru najkorzystniejszej cenowo i zakresowo oferty podwykonawcy/ dostawcy/ usługodawcy,

  • formułowanie pytań dotyczących dokumentacji technicznej do inwestorów,

  • aktualizację baz danych,

  • przygotowywanie wycen do przetargów,

  • wykonywanie przedmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej,

  • sprawdzanie kalkulacji opracowanych przez podwykonawców na etapie przygotowywania oferty,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego,

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na budowie w branży torowej (tramwajowej),

  • doświadczenia w sporządzaniu kosztorysów z zakresu budowy torowisk tramwajowych,

  • umiejętności kosztorysowania za pomocą programu kosztorysowego (Norma, Zuzia),

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • uprawnień budowlanych w specjalności drogowej bez ograniczeń - mile widziane,

  • znajomości programu AutoCAD – mile widziane,

  • znajomości ustawy Prawo Zamówień Publicznych – mile widziane,

  • znajomości języka angielskiego – mile widziane,

  • dyspozycyjności,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • zorientowania na cel,

  • komunikatywności.

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie,

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • kartę Multisport,

  • kursy językowe,

  • szkolenia zawodowe,

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne,

  • dofinansowanie do wczasów i wycieczek,

  • formy długookresowego oszczędzania.

Dane firmowe

ZUE S.A.