← Wstecz | Drukuj

ZRUG Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/09/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Operator Dźwigu Do 100 Ton
Miejsce pracy: WłOcłAwek / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z pracą operatora dźwigu do 100 ton

  • Utrzymywanie pojazdu w stałej gotowości eksploatacyjnej

  • Wykonywanie wszelkich czynności pomocniczych

  • Ścisła współpraca z brygadą przy realizacji powierzonych zadań

  • Racjonalne gospodarowanie sprzętem (bezpieczna eksploatacja)

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowego na analogicznym stanowisku

  • Prawo jazdy kat.C

  • Uprawnienia Operatora dźwigu do 100 ton

  • Mile widziane doświadczenie przy budowie rurociągów dalekiego zasięgu

  • Dyspozycyjność oraz chęci do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia stałej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Miłą atmosferę pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dane firmowe

ZRUG Sp. z o.o.