← Wstecz | Drukuj

ZRE Katowice S.A. / Oferta z dnia: 05/12/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Planowania
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności:

  • Opracowanie przygotowania harmonogramu realizacji projektu

  • Nadzór nad harmonogramem, raportowanie z wewnętrzne i zewnętrzne z postępów projektu

  • Kontrolowanie terminowości wykonywanych zadań

  • Monitorowanie postępu stopnia wykonania harmonogramu

  • Wprowadzanie zmian do harmonogramu na podstawie wyników analizy zadań i zaistniałej sytuacji

  • Ocena i analiza krytycznych odchyleń od harmonogramu oraz przygotowanie działań naprawczych

  • Wspomaganie zarządzania i administracji ryzykami i szansami

  • Ścisła współpraca z zespołem zarządzającym projektem

Wymagania

Wymagania na stanowisko:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, mechanika, budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie jakością, zarządzanie projektami)

  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu zasobów

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania harmonogramem

  • Praktyczne umiejętności w zakresie nadzoru i zapewnienia jakości kontraktu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

  • Znajomość obsługi programów Word, Excel, MS Project lub Primavera

  • Umiejętność planowania i ustalania celów

  • Myślenie projektowe

  • Wysoka dyspozycyjność i mobilność

  • Samodzielność

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wdrożenie do pracy i pomoc w rozwoju

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy przy obsłudze dużych kontraktów

  • Pracę pełną wyzwań nad ciekawymi projektami

  • Stabilne zatrudnienie

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bilety do kina i teatru, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, wycieczki, itp.)

  • Praca w profesjonalnym zespole

Dane firmowe

ZRE Katowice S.A.