← Wstecz | Drukuj

Zameh Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 01/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Konserwator / Pracownik Gospodarczy
Miejsce pracy: ŁAgiewniki, Powiat DzierżOnióW / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac gospodarczych

  • wykonywanie bieżących prac konserwatorskich w zakresie instalatorskim, ślusarskim, ogólnobudowalnym

  • dbanie o porządek na terenie zakładu

Wymagania

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • wysoka motywacja do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • zaangażowanie

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowym

  • kontakt z nowoczesną technologią

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • uczestniczenie w projektach międzynarodowych

  • pakiet benefitów: dodatkowe ubezpieczenie pracownicze, prywatna opieka medyczna

  • dodatki motywacyjne

Dane firmowe

Zameh Sp. z o.o.