Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. / Oferta z dnia: 28/01/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót kotłowych
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania

Do zadań kierownika robót należy:

  • Realizowanie zadań na budowach i obiektach energetycznych na terenie całego kraju oraz za granicą

  • Organizacja pracy podległego zespołu – nadzór bezpośredni nad zadaniami związanymi z remontami, modernizacjami i montażami kotłów, rurociągów lub konstrukcji stalowych
    i innych urządzeń w przemyśle energetycznym

  • Odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonanie prac

Chcielibyśmy aby kandydat posiadał:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn)

  • Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programów Excel, Word, programów wspomagających projektowanie, planowanie, harmonogramowanie

  • Dyspozycyjność, mobilność, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Pomoc we wdrożeniu do pracy

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia w zawodzie

  • Kursy zawodowe, szkolenia techniczne, zdobywanie uprawnień i certyfikatów

  • Pakiet socjalny: karty multisport, karnety na basen, bilety do kina, ZFŚS, kasa zapomogowo-pożyczkowa itp.

Dane firmowe

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.