Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/12/2022

Stanowisko: Kierownik robót montażowych konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Będzin oraz delegacje w całej Polsce

Wymagania

Opis stanowiska:

  • planowanie i organizacja placu budowy,

  • poszukiwanie do prac i koordynacja prac sił własnych i podwykonawczych,

  • prowadzenie dokumentacji budowy technicznej w tym dokumentacji finansowej powykonawczej i odbiorowej,

  • nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania,

  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,

  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z projektem oraz przepisami Prawa budowlanego i BHP,

  • optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie realizacji inwestycji,

  • współpraca z inwestorem, podwykonawcą, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników.

  • współpraca z Działem Handlowym i  zaangażowanie w etap ofertowy w zakresie:

    • analizy dokumentacji przetargowej, wizji lokalnych, wykonania szczegółowej kalkulacji kosztów,

    • analizy ofert i cen proponowanych przez podwykonawców na etapie ofertowym

  • udział w rozmowach technicznych i handlowych z Klientem w celu wykonania ofert i pozyskania Kontraktów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,

  • uprawnienia budowlane – mostowe, wykonawcze bez ograniczeń,

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót lub kierownika robót montażowych,

  • mile widziane doświadczenie przy kierowaniu robotami na obiektach kolejowych, oraz podnoszenie i nasuwanie obiektów mostowych,

  • umiejętność kierowania zespołem,

  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,

  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwości rozwoju osobistego i szansę realizacji planów zawodowych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • benefity pozapłacowe.

Dane firmowe

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o.