← Wstecz | Drukuj

Wtórbet Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/06/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla Szalunkowy
Miejsce pracy: Niemcy: Ingelheim Am Ryhein, Frankfurtu Nad Menem, Mainz, Wiesbaden I Okolice. / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Prace szalunkowe przy użyciu dostępnych na rynku deskowań systemowych np.: PERI, DOKA, HARSCO, MEVA zarówno ścian jak i stropów.

  • Sporadycznie prace ciesielskie radycyjne.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach szalunkowych żelbetowych elementów obiektu typu: fundamenty, stropy, ściany, belki, słupy

  • Mile widziane umiejętności brygadzistowskie lub majsterskie wraz z umiejętnością czytania rysunków technicznych.

  • Samodzielność

  • Sumienność

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia ( waluta euro )

  • Nieodpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

  • Pokrycie przez pracodawcę kosztów dojazdów z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem

  • Fundusz urlopowy odprowadzany przez pracodawcę do niemieckich instytucji.

  • Polskie ubezpieczenie.

Dane firmowe

Wtórbet Sp. z o.o.