← Wstecz | Drukuj

Work Service S. A. / Oferta z dnia: 25/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • praca przy budowie domów jednorodzinnych;

  • wykonywanie instalacji hydraulicznych;

  • inne prace stanowiskowe.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • samodzielność i rzetelność podczas wykonywania obowiązków;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (oddelegowanie);

  • atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 1700 - 2000 € netto/mc);

  • darmowe zakwaterowanie;

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Dane firmowe

Work Service S. A.