Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/11/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Lille / / Francja

Opis stanowiska

  • Skręcanie szalunków Hussor(jak Peri, Doka)

  • Wykonywanie szalunków metalowych wraz i ich betonowaniem (systemy: Peri, Doka, Sateco oraz Altrad),

  • Stawianie belek/słupów nośnych Doka,

  • Inne prace ciesielskie

Wymagania

  • Dyplom zawodowy, specjalne doświadczenie lub szkolenie

  • Umiejętność czytania i interpretowania pisemnych planów wykonania pisemnych instrukcji

  • Doświadczenie na budowach

  • Szybkie tempo pracy, na konstrukcjach żelbetonowych(mieszkania zbiorowe, budynki trzeciorzędowe)

  • Mile widziana znajomość języka francuskiego,

  • Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem.

  • Ocenianie przewidywanych zapotrzebowań na narzędzia, małego sprzętu i materiałów.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2700 Euro brutto na umowę o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach (jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt),

  • Stałe premie ( premia żywieniowa, premia końca misji),

  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w Euro lub Złotówkach wedle życzenia pracownika),

  • Dodatkowe wynagrodzenie: możliwość nadgodzin oraz Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł

  • Zakwaterowanie na koszt firmy

  • Darmową odzież roboczą,

  • Transport do pracy- dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu w wysokości 130 Euro brutto

  • Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą,

  • Opiekę Rzecznika Praw Pracownika,

  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem

  • Płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu w wysokości około 200 Euro brutto miesięcznie (wypłacany na koniec kontraktu)

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.