Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/10/2019

Stanowisko: Pracownik biurowy - praca dla studentów budownictwa
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • pomoc merytoryczna przy tworzeniu opisów programów projektowych,

  • przygotowywanie ofert, folderów, pakietów informacji dla kontrahentów,

  • wsparcie w prostych pracach biurowych.

Wymagania

  • status studenta dziennego lub zaocznego  kierunku: budownictwo,

  • styczność z programami projektowymi typu: autocad (na poziomie studiów),

  • dostępność min. 2 dni w tygodniu (możliwość 5),

  • chęć pracy na dłużej,

  • ogólna wiedza budowlana.

Oferujemy

  • bardzo dobra stawka (18,70 zł NETTO/ h) na początek,

  • elastyczność w przypadku studenta dziennego,

  • praca 5 dni w tygodniu dla studenta zaocznego,

  • możliwość rozwoju w zakresie obsługi programów projektowych,

  • jedna zmiana 8:00-16:00.

Dane firmowe

Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.