← Wstecz | Drukuj

Wieczorek Fliesen GmbH / Oferta z dnia: 14/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Płytkarz
Miejsce pracy: WüRzburg / / Niemcy

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie podłoża pod flizy/kafelki/płytki

  • Przygotowanie warstwy izolacyjnej

  • Układanie kafelek/płytek różnego rodzaju i z różnego materiału

  • Renowacja uszkodzonego podłoża

  • Układanie zdobień, montaż, fugowanie, ciecie oraz szlifowanie płytek

  • Prace wykończeniowe

Wymagania

Wymagania:

  • Wyuczony zawód płytkarza lub wieloletnie doświadczenie w zawodzie glazurnika/płytkarza

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chętnie widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego

  • Chętnie widziane młode osoby, które chcą zdobyć doświadczenie w zawodzie płytkarza!

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałą umowę o prace na niemieckich warunkach (wszelka pomoc w załatwieniu spraw urzędowych jak i mieszkania)

  • niemiecka stawka godzinowa

  • długotrwale zatrudnienie

  • pełen pakiet socjalny

  • wynajem mieszkania na czas nieokreślony w przypadku podpisania długotrwałej umowy o prace

  • nabycie podstaw w języku niemieckim na poziome prostego porozumiewania się w tematyce budowlanej

Dane firmowe

Wieczorek Fliesen GmbH