← Wstecz | Drukuj

WE CAN DO HR Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Stolarz
Miejsce pracy: Sztokholm / / Szwecja

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • dla naszego kontrahenta w Szwecji poszukujemy doświadczonych stolarzy.

  • rozpoczynamy wraz z nim realizację projektu budowy domków całorocznych i letniskowych, dlatego tak ważne dla nas jest doświadczenie jak i jakakolwiek znajomość języka angielskiego.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,

  • uczciwość i rzetelność,

  • umiejętności stolarskie i ogólnobudowlane,

  • znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferta:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • zakwaterowanie,

  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,

  • narzędzia i odzież roboczą,

  • opiekę koordynatora.

Dane firmowe

WE CAN DO HR Sp. z o.o.