← Wstecz | Drukuj

WE CAN DO HR Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/01/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • dla naszego kontrahenta w Norwegii poszukujemy doświadczonych dekarzy.

  • rozpoczynamy wraz z nim realizację projektu renowacji lokali mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej, dlatego tak ważne dla nas jest doświadczenie jak i jakakolwiek znajomość języka angielskiego

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,

  • znajomość skandynawskich technik montażu,

  • demontaż i montaż dachów, krokwi dachowych, konstrukcji dachowych,

  • umiejętność pracy z papą termozgrzewalną

  • uczciwość i rzetelność,

  • znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferta:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt na norweskich warunkach,

  • zakwaterowanie,

  • narzędzia i odzież roboczą,

  • opiekę koordynatora,

  • transport z miejsca zakwaterowania do pracy (oferujemy samochód służbowy lub bilet na komunikacje miejską).

Dane firmowe

WE CAN DO HR Sp. z o.o.