Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness&SPA / Oferta z dnia: 20/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik działu technicznego - branża hotelowa
Miejsce pracy: Jachranka / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Będzie odpowiedzialny za:

  • Przygotowywanie i koordynację prac związanych z bieżącą realizacją pracy w Hotelu w tym projektów inwestycyjnych oraz organizację procesu i nadzór nad robotami budowlanymi,

  • Współtworzenie budżetu i systematyczną analizę stopnia jego realizacji

  • Kontrolę procesu budowy w zakresie, jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP,

  • Raportowanie realizacji robót i usterek,

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców.

  • Ścisłą współpracę z Zarządem oraz innymi działami w Hotelu.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:

  • Posiada minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w eksploatacji technicznej lub pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie,

  • Wykazuje doskonałą znajomość w zakresie eksploatacji budynków i obowiązujących przepisów budowlanych,

  • Posiada świadectwa kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji i dozoru dla wszystkich grup urządzeń i instalacji występujących w Hotelu,

  • W stopniu bardzo dobrym obsługuje pakiet Office,

  • Odznacza się kompetencjami liderskimi i umiejętnością w zarządzaniu ludźmi.

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Dbamy o ludzi, dlatego na start dajemy umowę o pracę,

  • Przejrzyste zasady wynagradzania, wysokość adekwatna do umiejętności,

  • Ciekawe zadania, rozwojowe stanowisko pracy,

  • Bezpłatny parking dla pracowników.

Dane firmowe

Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness&SPA