← Wstecz | Drukuj

W.P.I.P Sp. z o.o. Sp.K. / Oferta z dnia: 24/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: Jasin, SwarzęDz, ŚRoda Wielkopolska / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

W pracy będziesz odpowiadać za:

  • prowadzenie dokumentacji budowy;

  • bezpośredni dozór nad wykonywanymi pracami budowlanymi;

  • nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac;

  • weryfikację dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji;

  • nadzór nad koordynacją dostaw materiałów/urządzeń oraz kontrolę dostarczonych na budowę materiałów/urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;

  • przeprowadzanie odbiorów prac;

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu budownictwa;

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • gotowości do pracy w delegacji - warunek konieczny;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętności współpracy z zespołem projektowym;

  • zaangażowania, odpowiedzialności i samodzielności;

  • rzetelności i terminowości w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

Co możemy Tobie zaoferować:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Dane firmowe

W.P.I.P Sp. z o.o. Sp.K.