Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

von Caprivi GmbH / Oferta z dnia: 18/01/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk budowlany
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

2.400.- € brutto plus 1.280 € netto diety

Wymagania

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dla osób z dyplomem elektryka lub w pokrewnym zawodzie 2.400 € brutto miesięcznie dodatkowo dieta w wysokości od 1.280 €netto miesięcznie

  • organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,

  • organizacja przejazdów,

  • cotygodniowe zaliczki,

  • umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag

  • doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura

Zadania:

  • montaż ogólnych instalacji elektrycznych,

  • praca w domach/mieszkaniach, jak i na budowach według planów,

  • instalacje elektryczne paneli słonecznych,

  • doświadczenie przy nowych, jak i starych instalacjach elektrycznych,

  • przegląd, naprawa, konserwacja,

  • praca u klienta w oparciu o Państwa umiejętności

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

  • świadectwo czeladnicze w zawodzie elektryka lub pokrewnym,

  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),

  • doświadczenie w pracy z szafami sterowniczymi, jak i znajomość programów w systemie SPS – mile widziane, ale niekonieczne,

  • własny samochód – mile widziany, ale niekonieczny,

  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność

  • gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria , Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia)

Dane firmowe

von Caprivi GmbH