← Wstecz | Drukuj

Vimex Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/01/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz MIG/MAG/TIG
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Spawanie blach o grubości od 3 mm do 80 mm metodzie MIG/MAG/TIG we wszystkich pozycjach (spoiny BW, FW) w Grupach Materiałowych 5 lub 8.

  • Praca w Niemczech.

Wymagania

  • Poświadczone doświadczenie w spawaniu tymi metodami za okres ostatnich 5 lat wraz z kompletnym CV

  • Dodatkowo prosimy o przesłanie skanów aktualnych certyfikatów w formacie PDF dla celów weryfikacji kandydatów

  • Ważnym atutem jest obsługa Automatu do spawania Łukiem Krytym oraz aparatem WIG 141

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w ramach umowy o pracę na stabilnym kontrakcie w Niemczech

  • Rzetelne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i zaangażowania

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w nowoczesnym zakładzie

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę oraz polskiego koordynatora.

  • Przejazd z kraju na kontrakt

  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne – zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce

Dane firmowe

Vimex Sp. z o.o.