← Wstecz | Drukuj

Viktech / Oferta z dnia: 06/12/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. digitalizacji
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Praca z dokumentacją tworzoną w PNI – GE Smallworld włączając w to korekty i sugestie

  • Tworzenie digitalizacji map i rysunków

  • Praca nad korektą map i rysunków technicznych w aplikacjach graficznych GE Smallworld

  • Odpowiedzialność za wykonanie codziennych zadań całego zespołu

Wymagania

  • Znajomość programów graficznych GE Smallworld będzie Twoim atutem

  • Potrafisz pracować samodzielnie i zespołowo

  • Precyzyjnie wykonujesz swoje zadania

  • Lubisz pracę w dobrze zorganizowanym środowisku, gdzie możesz systematycznie realizować zadania zawodowe zarówno własne jak i zespołowe

  • Znasz język angielski na tyle dobrze, żeby komunikować się w tym języku z głównym biurem w Danii oraz z klientami firmy

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej duńskiej firmie, istniejącej ponad 10 lat na rynku, dla której pracownicy są najwyższą wartością

  • Pracując dla nas stajesz się częścią skandynawskiego środowiska pracy, usytuowanego w Szczecinie, w biurze z widokiem na Odrę

  • Bardzo cenimy naszych pracowników i dlatego oferujemy im szeroki wachlarz szkoleń i możliwości doskonalenia zawodowego a także wiele wydarzeń społecznych dla pracowników

  • Wynagrodzenie odpowiednie do Twoich umiejętności, wykształcenia i możliwości

  • Możliwości rozwoju kariery

W firmie Viktech wyznajemy następujące wartości - godność, jakość, lojalność i zaangażowanie i są one dla nas najważniejsze. Jeśli chcesz stać się częścią stabilnej duńskiej firmy, musisz również wyznawać te wartości - zarówno w swoim życiu prywatnym jak i zawodowym.

Pracujemy w koleżeńskiej atmosferze, pomagamy sobie i wspieramy się nawzajem.

Oczekujemy od Ciebie, że będziesz dobrze zmotywwany i skupiony na swoim rozwoju zawodowym. Musisz być jednocześnie graczem zespołowym, który wie zarówno jak osiągać zarówno swoje cele osobiste jak i cele całego teamu. Musisz umieć planować swoją pracę a także motywować kolegów do wykonywania zadań, dając im jasne i czytelne wytyczne.

Dane firmowe

Viktech