← Wstecz | Drukuj

Viktech / Oferta z dnia: 01/08/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Rejon Kopenhagi, Dania

Zatrudnimy wykwalifikowanych pracowników ogólnobudowlanych z doświadczeniem.

Godziny pracy: Pełny etat (37h-46h w tygodniu).

Wymagania

  • Dokument potwierdzający pracę w zawodzie

  • Znajomość j. angielskiego ( przynajmniej jedna osoba w grupie)

  • Prawo jazdy i własny samochód (przynajmniej jedna osoba w grupie)

  • Solidność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (130 koron duńskich Brutto/h + Zakwaterowanie)

  • Kontrakt na duńskich warunkach

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt długoterminowy

  • Zapewniamy zakwaterowanie w Danii ( standard to pokój jednoosobowy, Internet WiFi, dostęp do wyposażonej kuchni i łazienki )

  • Narzędzia oraz odzież roboczą

  • Opiekę koordynatora

  • Możliwość wyjazdów grupowych (2,3,4 lub więcej osób na jednym projekcie)

Dane firmowe

Viktech