← Wstecz | Drukuj

Unihouse S.A. / Oferta z dnia: 06/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu - budownictwo modułowe
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Współpracę z Działem Projektowym i Fabryką Domów Modułowych w Bielsku Podlaskim w zakresie przygotowania kontraktu do realizacji

  • Sporządzanie i kontrolę realizacji budżetu projektu

  • Wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty

  • Prowadzenie narad i kontakty z uczestnikami procesu inwestycyjnego

  • Systematyczne raportowanie i aktualizacja danych dotyczących kontraktu w systemie ERP

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wskazane wykształcenie wyższe budowlane

  • Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane na rynku zagranicznym (doświadczenie na rynku skandynawskim będzie dodatkowym atutem)

  • Dobrej znajomości jęz. angielskiego (mile widziana znajomość jęz. norweskiego)

  • Znajomości MS Word i MS Excel, mile widziana znajomość MS Dynamics AX (Axapta)

  • Dyspozycyjności i mobilności w zakresie pracy zarówno w Oddziale UNIHOUSE w Bielsku Podlaskim, jak i na budowie w Norwegii

  • Posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz ciągłość zatrudnienia

  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym – miesięczne w PLN w czasie pobytu w Polsce, godzinowe w NOK oraz dodatek za wyżywienie w Norwegii

  • Samochód, telefon i laptop służbowy, transport między krajem a Norwegią oraz mieszkanie służbowe (zarówno w kraju, jak i za granicą) na koszt firmy

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Dane firmowe

Unihouse S.A.