← Wstecz | Drukuj

Unihouse S.A. / Oferta z dnia: 06/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy - budowy modułowe
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • współpracę z Działem Projektowym i Fabryką Domów Modułowych w Bielsku Podlaskim w zakresie przygotowania kontraktu do realizacji

  • Współpracę z kierownikiem w zakresie planowania i kierowania montażem modułów w Norwegii

  • Nadzór nad jakością prac i przestrzeganiem przepisów BHP na powierzonym odcinku

  • Nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego

  • Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane na rynkach zagranicznych / skandynawskich

  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego (mile widziany jęz. norweski)

  • Dyspozycyjności i mobilności w zakresie naprzemiennej pracy - zarówno w UNIHOUSE w Bielsku Podlaskim, jak i na budowie norweskiej

  • Posiadanie polskich uprawnień budowlanych wykonawczych oraz doświadczenie w budownictwie drewnianym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz ciągłość zatrudnienia

  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym – miesięczne w PLN w czasie pobytu w Polsce, godzinowe w NOK oraz dodatek za wyżywienie w Norwegii

  • Pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport i prywatna opieka medyczna w Polsce, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)

  • Zakwaterowanie w Norwegii i transport między Fabryką a budową w Norwegii (oraz transport między Bielskiem Podlaskim a Białymstokiem i Bielskiem Podlaskim a Hajnówką w razie potrzeby)

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Dane firmowe

Unihouse S.A.