← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 26/11/2022

Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych - budownictwo energetyczne
Miejsce pracy: Legnica / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • sprawowanie nadzoru nad terminowością, postępem i realizacją prac w branży elektrycznej,

  • nadzór nad jakością i poprawnością rozwiązań technicznych,

  • opiniowanie i kontrolę dokumentacji technicznej,

  • nadzór, odbiór i rozliczanie prac podwykonawców,

  • sporządzanie kosztorysów,

  • nadzór nad terminowością dostaw,

  • kontrolę zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym,

  • masz już za sobą minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika robót elektrycznych lub 5 lat doświadczenia na stanowisku inżyniera robót elektrycznych w branży przemysłowej,

  • posiadasz uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych,

  • znasz przepisy dot. prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,

  • posiadasz doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in prywatna opieka medyczną, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku,

  • ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie,

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju oraz pakiet szkoleń,

  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop i telefon,

  • więcej informacji na temat naszej kultury organizacyjnej znajdziesz na praca.unibep.pl.

Dane firmowe

UNIBEP S.A.