← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 25/01/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: Warszawa, PłOck / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku,

  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,

  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,

  • Prowadzenie kontroli jakości robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz współpraca z działem Jakości i Technologii Robót,

  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie,

  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,

  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Gwarancyjnej Budów - usuwanie wad,

  • Organizacja /przeprowadzanie instruktarzy BHP / Oś pracownikom / podwykonawcom.

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (inżynier/ magister) budowlane,

  • masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe na budowie - staż lub pracę na stanowisku inżyniera budowy,

  • posługujesz się płynnie w programie MS Exel oraz AutoCad,

  • jesteś zorganizowany/a oraz nie boisz się kontaktów z drugim człowiekiem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku,

  • ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie,

  • jasno określona ścieżka rozwoju oraz pakiet szkoleń.

Dane firmowe

UNIBEP S.A.