← Wstecz | Drukuj

UKRPOL sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy / Project manager
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Koordynowanie (poszukiwanie, zakup, dostawa) potrzebnych materiałów budowlanych

  • Kierowanie realizacją budowy, nadzór nad jakością robót zgodnie z harmonogramem

  • Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie

  • Raportowanie przebiegu realizacji prac budowlanych

  • Organizacja własnej pracy oraz pozostałych pracowników

  • Przepływ informacji oraz dokumentów pomiędzy budową a biurem

  • Przygotowanie kosztorysu prac

Wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej min 2 lata (warunek konieczny)

  • Biegła znajomość prawa budowlanego

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróżny służbowych

  • Prawo jazdy kat. B (Warunek konieczny)

  • Znajomość programu AutoCad

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Samochód służbowy

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Możliwość rozwoju

Dane firmowe

UKRPOL sp. z o.o.