← Wstecz | Drukuj

Trapp-GmbH Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/07/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu / Inżynier Produkcji
Miejsce pracy: PawłóW K. Raciborza / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • absolwent technikum lub studiów na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, towaroznawstwo lub podobne,

  • sprawność w obsłudze komputera, znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość oprogramowania CAD (rysunek 2D),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • podstawowa znajomość technologii wykonywania konstrukcji stalowych,

  • dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego mile widziana,

  • zmysł inżynierski, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przebiegiem realizacji bieżących projektów,

  • kontrola stanów magazynowych,

  • przygotowanie kosztorysów, zestawień, spisów inwentaryzacyjnych itp.,

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • wykonywanie rysunków technicznych z wykorzystaniem oprogramowania CAD.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość pracy zdalnej (częściowo),

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe i świąteczne,

  • polisa grupowego ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów.

Dane firmowe

Trapp-GmbH Sp. z o.o.