← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/11/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. torowisk
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

  • zapewnienie sprawności infrastruktury torowej i towarzyszącej użytkowanej przez Spółkę,

  • określanie i wydawanie wytycznych i wymagań technicznych dla obiektów infrastruktury torowej

  • i towarzyszącej,

  • tworzenie lub weryfikacja procedur zarządzania infrastrukturą Spółki i nadzór nad ich przestrzeganiem,

  • realizacja polityki rozwoju w zakresie obiektów infrastruktury torowej oraz towarzyszącej,

  • inicjowanie analiz opłacalności stosowania nowych rozwiązań technicznych oraz pozyskiwanie danych

  • do ich opracowania,

  • opracowywanie raportów i ocen dotyczących efektywności wprowadzanych zmian w infrastrukturze związanych z rozwojem technologicznym lub działalnością badawczą, w tym sprawy organizacyjno-formalne działalności badawczej elementów składowych infrastruktury torowej i towarzyszącej,

  • gromadzenie dokumentacji elektronicznej obiektów Spółki oraz wydanych wymagań i wytycznych,

  • ustalanie zakresów remontów i modernizacji obiektów budowlanych Spółki,

  • udział w komisjach technicznych, przeglądach i odbiorach robót.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (techniczne, budownictwo, transport) lub studenci ostatniego roku studiów,

  • mile widziane 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem infrastrukturą lub procesem budowlanym w zakresie budownictwa dróg szynowych (także jako pracownik naukowy lub projektant),

  • znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego i prawa zamówień publicznych,

  • umiejętności w zakresie skutecznego zarządzanie procesem oraz współpracy z przedstawicielami różnych działów,

  • dobra znajomość obsługi programów: MS Word, Excel, Outlook,

  • dokładność, sumienność, skrupulatność,

  • znajomość programów typu AutoCAD będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga

  • na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony),

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • opiekę medyczną, dostęp do karnetów sportowych oraz ubezpieczenia na życie,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.