← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/07/2019

Stanowisko: Główny Specjalista ds. Przygotowania Robót (Koordynator Zespołu)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • opracowanie rocznych i wieloletnich planów inwestycji i remontów budynków i obiektów budowlanych,

  • analizę możliwości realizacyjnych i zapewnienie bieżącego korygowania planów inwestycyjnych i remontowych,

  • przygotowanie okresowych raportów z realizacji inwestycji,

  • opracowanie i przygotowywanie dokumentów do zawierania porozumień w zakresie koordynacji robót z innymi jednostkami i podmiotami,

  • dopełnienie niezbędnych formalności związanych z realizacją robót m.in. w zakresie koordynacji robót, usuwania kolizji, zgłoszeń i zawiadomień organów i urzędów,

  • koordynowanie działań w zakresie opracowania dokumentów w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych na realizację zadań inwestycyjnych i remontowych (w zakresie dokumentacji i robót budowlanych).

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w godzinach 7.00 – 15.00,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,

  • możliwość darmowych przejazdów całą komunikacją miejską,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),

  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Oferujemy

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (ekonomicznego, technicznego, administracyjnego),

  • 5 lat doświadczenia w obszarze inwestycji budowlanych przy planowaniu i przygotowaniu robót, w wydziałach inwestycji biur jednostek administracyjnych i urzędach związanych z przygotowaniem, realizacją i/lub koordynacją robót budowlanych,

  • ukończonych szkoleń z zakresu planowania i przygotowania robót oraz administracji, zagadnień menedżerskich, projektów unijnych,

  • znajomości przepisów z zakresu prawa zamówień publicznych i Kodeksu postępowania administracyjnego,

  • znajomości obsługi urządzeń biurowych oraz programów: Word, Excel, PowerPoint, Ms Project - na poziomie dobrym,

  • umiejętności pracy w zespole, zdolności menedżerskich, dokładności i sumienności.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.