Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

TRAKCJA S.A. / Oferta z dnia: 25/11/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. reklamacji i gwarancji
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • Przyjmowanie, rejestracja oraz weryfikacja zgłoszonych usterek na zakończonych inwestycjach.

  • Organizacja i koordynacja procesu usuwania usterek na zakończonych inwestycjach.

  • Udział w przeglądach technicznych obiektów, sporządzanie notatek, sprawozdań i inwentaryzacji.

  • Analiza techniczna dokumentacji projektowej oraz weryfikacja zgłoszeń podczas wizji lokalnych.

  • Przygotowanie pism w ramach bieżącej korespondencji z podwykonawcami i inwestorami.

  • Archiwizacja dokumentacji technicznej i formalnej obiektów w obsłudze gwarancyjnej.

  • Współpraca przy opracowywaniu warunków gwarancyjnych, instrukcji obsługi, wytycznych użytkowania.

Wymagania

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI POSIADASZ:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek budownictwo w specjalizacji drogowej

  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności lub doświadczenie w pracy przy nadzorze realizacji kontraktów drogowych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Excel i PowerPoint.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność do wyjazdów delegacyjnych.

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Oferujemy

Dane firmowe

TRAKCJA S.A.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl